iza fizjotywacja terapie trening

mgr Izabela Kwiatkowska - Fizjoterapeutka

Magister fizjoterapii, opiekunka fizjoterapeutyczna wielu klubów i sekcji sportowych, fizjoterapeutka uczestników Igrzysk Olimpijskich w lekkiej atletyce, medalistów Mistrzostw Polski w lekkoatletyce i tenisie oraz wielu reprezentantów Polski, a wcześniej lekkoatletka specjalizująca się w biegach na 800m. W latach 2021 i 2022 związana jako nauczyciel akademicki na kierunku fizjoterapia z Akademią Nauk Stosowanych w Poznaniu. Ukończyła wiele szkoleń o zróżnicowanej tematyce. Pacjenci z ostatnich lat pamiętają ją z miejsc takich jak 36minut WestPoint, Home Of Body Marcelin i Centrum Medyczne Neuroteam w Poznaniu. Obecnie bierze udział w 4.5 letnim kształceniu w Akademii Osteopatii.

maciek fizjotywacja terapie trening

mgr Maciej Kwiatkowski - Osteopata, fizjoterapeuta

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, a moja specjalizacja koncentruje się głównie na pracy w nurcie osteopatii i terapii manualnej. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje zarówno pracę kliniczną, jak i akademicką.

W 2021 roku, wraz z Izabelą Kwiatkowską, założyłem gabinety fizjoterapeutyczne "Fizjotywacja" w Kaliszu, które oferują kompleksową opiekę fizjoterapeutyczną i osteopatyczną naszym pacjentom. Przedtem zdobywałem doświadczenie pracując z pacjentami w Centrum Medycznym NeuroTeam oraz Home of Body w Poznaniu.

W roku 2022 miałem przyjemność pracować jako nauczyciel akademicki na kierunku fizjoterapia na Akademii Nauk Stosowanych w Poznaniu.

Ukończenie 4,5-letnich studiów na Akademii Osteopatii w 2023 roku pozwoliło mi zdobyć tytuł osteopaty oraz rozwinąć umiejętności w pracy z pacjentem w nurcie osteopatii, co teraz stanowi kluczowy element mojej praktyki. Obecnie pełnię również funkcję asystenta na Akademii Osteopatii w Poznaniu.

Jako osteopata specjalizuję się w terapii manualnej, która skupia się na przywracaniu harmonii w ciele poprzez holistyczne podejście do zdrowia. Moje umiejętności są szczególnie skoncentrowane na terapii pacjentów z dolegliwościami stomatognatycznymi i szczękowo-twarzowymi, gdzie na drodze współpracy z ortodontami i logopedami staram się uzyskać możliwie najlepsze wyniki.

W mojej praktyce stawiam na indywidualne podejście do każdego pacjenta, oferując kompleksową opiekę osteopatyczną i fizjoterapeutyczną, która obejmuje zarówno terapię manualną, jak i elementy kinezyterapii. Moje obszary specjalizacji obejmują osteopatię, fizjoterapię ortopedyczną, fizjoterapię stomatognatyczną oraz fizjoterapię sportową.

330985866 722376689233679 1085767393915769687 n 1